MOBILE TEST


Pakiet - Sandomierski Region Winiarski

Na Sandomierszczyźnie od XIII wieku z powodzeniem uprawiano winorośl oraz prowadzono ...

Więcej

Pakiet Chwile we Dwoje

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Par łączącą w sobie elementy romantycznego ...

Więcej

Pakiet Romantyczny Weekend

To wyjątkowa propozycja dla par pragnących spędzić romantyczne chwile sam na sam w ...

Więcej

Prev Next

Odc. 45. Cena prawdy
Winiarscy przeprowadzają się do Sandomierza, Możejko spotyka się z nimi potajemnie. Po kilku dniach dzieci nowych mieszkańców znikają, okazuje się, iż Winiarski jest świadkiem koronnym. Rozpoczynają się poszukiwania. Porywacze żądają wycofania się Winiarskiego z procesu, jednak ojciec Mateusz wpada na ich trop zanim podjęte są jakieś decyzje.

Odc. 46. Skradziona miłość
Karolina bierze udział w przeglądzie teatralnym w Krzyżtoporze, gdzie pada ofiara gwałtu. Podejrzanym jest jej nauczyciel Tomasz Podgórski. Ksiądz Mateusz śpieszy z pomocą Karolinie i w rozwiązaniu delikatnej sprawy.

Odc. 47. Tajemnicze śledztwo
Ksiądz Mateusz podczas wizyty u fryzjera spostrzega jakiś spisek wokół Możejki organizowany przez okolicznych gangsterów. Policjant wyjeżdża na urlop, podczas gdy Jarosz- morderca ojca Możejki zostaje śmiertelnie potrącony. Inspektor zostaje wmieszany w zawikłaną sprawę.

Odc. 48. Śmierć na żywo
Ksiądz Mateusz ma poprowadzić audycję w młodzieżowej rozgłośni radiowej. Na miejscu ksiądz słyszy kłótnię pomiędzy prezenterami. Wkrótce dochodzi do morderstwa Czarka podczas transmisji programu, podejrzanym jest Wojtek. Śledztwo prowadzi do pistoletu znalezionego w jeziorze. Niezawodny Mateusz pomaga w prowadzeniu sprawy.

Odc. 49. Lot
W trakcie zawodów motolotniarskich dochodzi do wypadku jednego z uczestników Marcina, który ginie na miejscu. Według policji nie był to zwykły wypadek, ktoś pomógł Marcinowi trafić na tamten świat. Filip- kolega zamordowanego jest oskarżony o ten czyn, w celu oczyszczenia się z zarzutów chłopak szuka mordercy na własną rękę.

Odc. 50. Sekrety i kłamsta
Werner otwiera ośrodek hipoterapii w Sandomierzu, jego żona jest znaną modelką i pojawia się na otwarciu ze swoim fotografem. Kobieta ma romans, który próbuje zakończyć, jednak niesprzyjające okoliczności prowadzą do jej upadku z konia i trafia do szpitala. Noculowie przeżywają kryzys małżeński i wzajemnie oskarżają się o zdradę. Noculom pomaga Natalia, zaś Wernerom ojciec Mateusz.

Odc. 51. Talent
W Busku Zdroju dochodzi do zabójstwa Shultza- właściciela hotelu, w którym odbywał się pokaz cukierniczy. Prawdopodobnie to tort faworyta konkursu stał się śmiertelną trutką. Sekcja oraz analiza tortu wykazała zawartość leku nasercowego. Ofiara prowadziła podwójne życie i obie kobiety oskarżają się o morderstwo. Policjanci z pomocą księdza szukają tropu.

Odc. 52. W kręgu podejrzeń
Właściciel gospodarstwa Galiński jest zapalonym pszczelarzem i znanym producentem miodu pitego. Mężczyzna pada ofiarą morderstwa, a ksiądz Mateusz jest jedną z osób, które widziały go ostatni raz. Głównym podejrzanym jest Wadlewski ponieważ był w sporze z pracodawcą, poza tym niechlubny cień pada na panią burmistrz. Do rozwikłania zagadki dąży ksiądz Mateusz, ponieważ odkrywa tajemnice i zaszłości rodzinne Galińskiego.

<< SEZON 3 | Sezon 4

  • Informacja o danych osobowych

    Informacja o danych osobowych 1. Administratorem danych osobowych Gościa jest Euro-Tour Sport & Travel M.M.Tusznio Sp.J. z siedzibą w Sandomierzu, ul. Skłodowskiej 37, 27-600 Sandomierz, NIP 864-000-09-29, zwana dalej „Hotelem”. .... Więcej…  
  • Opłata miejscowa - 2 zł / dobę

    Z dniem 28.04.2017 weszła w życie Uchwała Rady Miasta Sandomierza w sprawie opłaty miejscowej. Nowy podatek dotyczy wszystkich osób przebywających dłużej niż dobę w celach turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych na tereni.... Więcej…  
  • Już 100 000 Gości nocowało w naszym hotelu!

    Dnia 24.04.2015r. o godz. 22.19 został przyjęty na nocleg w naszym hotelu 100-tysięczny gość. Była nim jedna z osób z grupy konferencyhno-szkoleniowej przebywającej w naszym hotelu w dniach 24-26.04.2015r. Organizatorem tej.... Więcej…  

Zespół Dworski Hotel Sarmata *** ul. Zawichojska 2, 27-600 Sandomierz,tel.: +48 (15) 833 47 00, fax.: +48 (15) 833 47 01, mob.: +48 530 33 47 00 e-mail.: recepcja@hotelsarmata.pl