MOBILE TEST


Pakiet - Sandomierski Region Winiarski

Na Sandomierszczyźnie od XIII wieku z powodzeniem uprawiano winorośl oraz prowadzono ...

Więcej

Pakiet Boże Narodzenie 2019

Święta Bożego Narodzenia - Wigilia  w Sandomierzu(24.12.2019 - ...

Więcej

Pakiet Chwile we Dwoje

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Par łączącą w sobie elementy romantycznego ...

Więcej

Pakiet Romantyczny Weekend

To wyjątkowa propozycja dla par pragnących spędzić romantyczne chwile sam na sam w ...

Więcej

Pakiet Sylwester 2019 w Sandomierzu

Sylwester w Hotelu Sarmata to gwarancja udanej zabawy. Koszt pakietu dla 2 os. już od ...

Więcej

Prev Next

Odc. 31. Spa
Telewizja organizuje konkurs, którego główną nagrodą jest wyjazd do SPA. Niespodziewanie wyjazd wygrywa Barbara Nocul. W tym samym ośrodku przebywa Ewa Pol – gwiazda telewizyjna – przebywa w tym samym czasie w ośrodku poddając się kuracji odmładzającej. Przebywa tam też szef fan clubu aktorki - Kazio Michoń. Wkrótce zostają znalezione zwłoki Ewy Pol – policja rozpoczyna śledztwo. W śledztwie pomaga Ojciec Mateusz, który przyjeżdża do ośrodka na prośbę męża Pani Nocul.

Odc. 32. Pamięć
Zwłoki Jana Brylskiego zostają znalezione w mieszkaniu przez jego żonę Krystynę i matkę Zofię. Według śledztwa żona dowiedziała się o tym, że Brylski zdradzał ją z młodą Sandrą. Jadwiga informuję ojca Mateusza, że widziała Krystynę z nożem w ręku po czym ta zostaję zatrzymana. Policja ustala, że Brylski był szantażowany, a Sandra nie była jego jedyną kochanką. Śledztwo nabiera tępa, pojawiają się nowi świadkowie oraz wiele nowych tropów, między innymi kioskarka, która widziała tajemniczego mężczyznę w aucie.

Odc. 33. Najpiękniejsza
Do Sandomierza przybywa modelka na sesję zdjęciową słynnego fotografa Tomasza. Dziewczyna pomimo, iż jest muzułmanką idzie do księdza Mateusza, w tym czasie odbiera telefon i roztrzęsiona wybiega. Dziewczyna zostaje znaleziona martwa, prawdopodobnie spadła ze schodów. Policja odkrywa, że Malika uciekła z Kosowa i Polsce namówiona na pracę modelki przez fotografa Tomasza. Sprawa staje się jaśniejsza po publikacji zdjęć Tomasza.

Odc. 34. Skandal
W okolicy hotelu znaleziono zwłoki kierownika budynku. Śledztwo wskazuje na morderstwo, chociaż w grę wchodzi także samobójstwo. Bielski był szantażystą i miał wielu wrogów, poza tym zeznania bezdomnego kierują podejrzenia w stronę Niny- jednej z szantażowanych osób. Niespodziewanie do zabójstwa przyznaje się Olszyński, jednakże Mateusz jest pewny jego niewinności. Nowe światło rzuca opowieść Ewy- narzeczonej właściciela Hotelu, które prowadzi księdza do rozwiązania sprawy.

Odc. 35. Zakładnik
Karolina po morderstwie Szorstkiego prosi Rafała o alibi. Po nieudanych negocjacjach dziewczyna wpada w desperację i bierze ojca Mateusza na zakładnika. Sandomierzaninie wraz z policją zaczynają poszukiwać księdza. Karolina opowiada księdzu swoją historię i zapewnia o swojej niewinności. Mateusz wyzwala się z niewoli i ucieka, po czym stara się rozwiązać zagadkę okoliczności śmierci Szorstkiego.

Odc. 36. Świadek
Ojciec Damiana pijany zostaje zatrzymany przez policję, chłopak robi awanturę na komendzie, ale jednocześnie ma żal do ojca o nadużywanie alkoholu. Chłopak ma dużo przestępczych kontaktów w Sandomierzu, znajduje rannego kolegę Andrusa, jednak ucieka przed policją. Policja poszukuje Damiana, ponieważ mógł być świadkiem zdarzenia, podczas gdy Andrus zostaje wykończony przez ludzi Kaplińskiego. Nastolatek ukrywając się trafia do plebani, jednakże bandyci Kaplińskiego znajdują go i tam. Ksiądz chce pomóc Damianowi.

Odc. 37. Zlecenie
Żona sandomierskiego biznesmena Czesława boi się o życie męża, zwłaszcza po zamachu na zawodach strzeleckich. Madera rezygnuje z ochrony, szuka też potencjalnych wrogów w swoim otoczeniu. Córka oferuje pomoc w problemach finansowych oraz wspiera ojca, podczas gdy organizowany jest ponowny zamach. Ksiądz Mateusz włącza się w dochodzenie.

Odc. 38. Sprawa Świętego Mikołaja
Człowiek kryminalna przeszłością Wiesław jest zatrzymany w trakcie swojego ślubu. Podejrzany jest o włamanie i zamordowanie Marii Jaskot, której ciało zostało znalezione w mieszkaniu państwa Jaskotów. Wiesław nie przyznaje się do winy i twierdzi, że chce wieść spokojne i szczęśliwe życie u boku Heleny. Ksiądz wierzy w jego niewinność i zaczyna sprawdzać inne tropy.

Odc. 39. Strach na scenie
Reżyser Witold Szymański wystawia w Sandomierzu sztukę z udziałem swojej żony oraz sławnej aktorki. Próby okazują się niebezpieczne, ponieważ dochodzi do sabotażu i zranienia jednego z aktorów. Podejrzenie jest rzucone na asystenta reżysera, jednakże na odejściu gwiazdy najwięcej zyskałaby dublerka Paulina. Ksiądz Mateusz szuka rozwiązania i wspiera lokalną policję.

Odc. 40. Wybory
Podczas wyborów na burmistrza miasta, Jakub- reprezentant mniejszości żydowskiej zostaje zabity. Policyjne śledztwo ujawnia szantaże skierowane do Golda, po jego śmierci jego stanowisko obejmuje Justyna. Zastępczyni wygrywa wybory, natomiast Możejko przez sukę wilczura dociera do jej właścicielki i nowych faktów w sprawie.

Odc. 41. Zbrodnia w bibliotece
W Kielcach dochodzi do zabójstwa oraz kradzieży starodruku prof. Grudzińskiego, w tym celu biskup wzywa Mateusza. Profesor był w posiadaniu cennych informacji zbieranych przez lata ciężkiej pracy. Na pomoc księdzu przychodzą incognito Nocul i Możejko. Podejrzanymi są asystentka profesora oraz jeden z kleryków.

Odc. 42. Więzienna przeszłość
Ojciec Michała wychodzi z więzienia, a policjanci chcą aby był ich informatorem w walce z gangiem. Jednak ten nie chce się zgodzić na współpracę i wraz z synem wraca do domu. Włodek jednak odmawia i podczas akcji zostaje postrzelony. Michał pragnąc pomóc ojcu chowa się w jego bagażniku i trafia w samo centrum starć policji z bandytami.

Odc. 43. Konkurs tańca
Konkurs tańca, którego organizatorem jest Łukasz, przyciąga uwagę mieszkańców Sandomierza W konkursie bierze udział Magda- kochanka Łukasza oraz Noculowie. W nocy ktoś podpala samochód z przyczepą, w której mieszka Łukasz, następnego dnia policja znajduje jego ciało. Podejrzenie pada na ojca Magdy, który był przeciwny związkowi córki, ojciec Mateusz ma inny trop.

Odc. 44. Zatrute wino
Policja ma zagadkę do rozwikłania w związku ze znalezieniem zwłok mężczyzny. Po jakimś czasie znalezione są kolejne zwłoki, być może ma to związek z zamknięciem noclegowni. Badania sekcji wykazują zatrucie alkaloidem zawartym w winie. Trop prowadzi do kościoła i wszystko wskazuje na to, że ktoś próbował otruć Ojca Matusza.

<< SEZON 2 | Sezon 3 | SEZON 4 >>

  • Pakiet Boże Narodzenie 2019

    Święta Bożego Narodzenia - Wigilia  w Sandomierzu(24.12.2019 - 26.12.2019)   Pakiet obejmuje następujące świadczenia: 2 noclegi w stylizowanym pokoju Śniadania świąteczne w formie bufetu szwedzkiego (25.12., 26.12., Godz. 08..... Więcej…  
  • Pakiet Sylwester 2019 w Sandomierzu

    Sylwester w Hotelu Sarmata to gwarancja udanej zabawy. Koszt pakietu dla 2 os. już od 1.320 zł w pokoju standard.  Pakiet Sylwester 2019 w Sandomierzu(30.12.2019 —01.01.2020 lub 31.12.2019 - 02.01.2020)   Pakiet obejmuje następu.... Więcej…  
  • Informacja o danych osobowych

    Informacja o danych osobowych 1. Administratorem danych osobowych Gościa jest Euro-Tour Sport & Travel M.M.Tusznio Sp.J. z siedzibą w Sandomierzu, ul. Skłodowskiej 37, 27-600 Sandomierz, NIP 864-000-09-29, zwana dalej „Hotelem”. .... Więcej…  

Zespół Dworski Hotel Sarmata *** ul. Zawichojska 2, 27-600 Sandomierz,tel.: +48 (15) 833 47 00, fax.: +48 (15) 833 47 01, mob.: +48 530 33 47 00 e-mail.: recepcja@hotelsarmata.pl