MOBILE TEST


Pakiet - Sandomierski Region Winiarski

Na Sandomierszczyźnie od XIII wieku z powodzeniem uprawiano winorośl oraz prowadzono ...

Więcej

Pakiet Boże Narodzenie 2019

Święta Bożego Narodzenia - Wigilia  w Sandomierzu(24.12.2019 - ...

Więcej

Pakiet Chwile we Dwoje

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Par łączącą w sobie elementy romantycznego ...

Więcej

Pakiet Romantyczny Weekend

To wyjątkowa propozycja dla par pragnących spędzić romantyczne chwile sam na sam w ...

Więcej

Pakiet Sylwester 2019 w Sandomierzu

Sylwester w Hotelu Sarmata to gwarancja udanej zabawy. Koszt pakietu dla 2 os. już od ...

Więcej

Prev Next

Odc. 14. Powołanie
Porwanie właściciela firmy Jerzego Barańskiego, w które zamieszana jest jego pracownica Grażyna. Podejrzenie na współpracownicę Barańskiego rzuciła Natalia, która korzysta z usług firmy Pol-Fresz. Jednakże ksiądz Mateusz odkrywa konflikt Barańskiego z synem Łukaszem oraz tajemnicę organizacji porwania. Policjanci z Sandomierza szykują akcję odbicia porwanego.

Odc. 15. Piętno
W Sandomierzu zdarza się tragiczny wypadek, który prowadzi do śmierci młodych ludzi, którzy byli pod wpływem narkotyków. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi do salonu piękności prowadzonego przez Mariolę, gdzie znaleziono dużą ilość amfetaminy. Dziewczyna, która ma już kartotekę w policji szuka pomocy u księdza. Mateusz ma dwóch podejrzanych, chłopaka Marioli- Marcina, który jest dilerem lub Emil, odrzucony adorator. Mateusz jak zawsze szuka rozwiązania sprawy na własną rękę.

Odc. 16. Wycieczka
Ksiądz Mateusz jest świadkiem zepchnięcia młodej kobiety, znanej piosenkarki, z urwiska. Alicja Lendo- śpiewaczka, była w Sandomierzu z kuzynem, który organizował wycieczkę. Motyw prowadził między innymi do kuzyna młodej kobiety. Michał podczas spaceru przypadkiem trafia na ważny dowód, który był punktem zwrotnym dla policji w całym dochodzeniu.

Odc. 17. Skarb
Michał rozpoczyna wakacyjną pracę, w której trafia na archeologiczne znalezisko- ślady celtyckiego pochówku. Wkrótce okazuje się, iż zniszczono wszelkie dowody wykopu archeologicznego. Lenar- miejscowy poszukiwacz skarbów jest głównym podejrzanym. Chłopiec z księdzem odwiedzają go w domu, po czym odnajdują jednak nowe wskazówki prowadzące do osób zamieszanych w tą tajemnicę.

Odc. 18. Jabłka
Jabłka z ekologicznej farmy w okolicy Sandomierza są przyczyną epidemii zatruć pokarmowych. W firmie Jeżewskiego po badaniu jabłek okazuje się, że zostały spryskane środkami owadobójczymi. Podejrzanych jest wielu, ze względu na długi i konflikty właściciela. Środki jakimi spryskano jabłka zostały skradzione Walczakowi. Sprawą interesuje się ksiądz Mateusz.

Odc. 19. Osaczony
Nocul zostaje oskarżony o rozprowadzanie narkotyków pośród prostytutkami. Osobą odpowiedzialną za tą sytuację jest pewna młoda dziewczyna, która podaje konkretne fakty z działalności policjanta. Aspirant, wobec którego postawiono oskarżenie szuka pocieszenia u księdza, który z kolei postanawia pomóc znajomemu w trudnych chwilach.

Odc. 20. Ukąszenie węża
Podczas mszy w kościele, młody biznesmen zostaje ukąszony przez węża. Ratunek dla poszkodowanego wymaga serum, które uratuje Lipskiego przed śmiercią. Podejrzenie o umieszczenie węża w okolicy Lipskiego pada na Ormianina, który kilka dni wcześniej został zwolniony z firmy Lipskiego. Żona aresztowanego ręczy za niewinność męża. Ksiądz Mateusz wkracza do akcji i podczas odwiedzin u Ormiańskiego małżeństwa trafia na nowe tropy.

Odc. 21. Koncert
Młody chłopak- Jacek ginie potrącony przez pirata drogowego, który ucieka z miejsca wypadku. Jego przyjaciółka Małgosia po otrząśnięciu się z tragedii wraca do normalnego życia społecznego i poznaje nowych ludzi. Wówczas ktoś próbuje zmusić dziewczynę do wyjazdu z miasta poprzez anonimowe groźby. Policja ze wsparciem ze strony Mateusza szuka sprawcy śmierci Jacka i anonimowego terrorysty.

Odc. 22. Mag
Dorian- uzdrowiciel trafia do Sandomierza i diagnozuje schorzenie cierpiącej dziewczyny- Moniki. Po jakimś czasie choroba zaczyna się cofać, wyniki badań z pracowni u Janiaka są coraz lepsze. Dorian zyskuje opinię cudotwórcy, jego usługi cieszą się dużym zainteresowaniem. Niestety okazuje się, że jedna z byłych pacjentek zostaje znaleziona martwa.

Odc. 23. Poza grą
Podczas rozgrywek ligowych koszykówki kobiet umiera Węgrzyniak, właściciel klubu sportowego oraz miejscowych zakładów obówniczych. Policja sądzi, że do jego śmierci przyczyniła się była zawodniczka, Weronika, która w skutek wypadku do którego doprowadził Wawrzyniak porusza się na wózku inwalidzkim. Ksiądz Matusz postanawia przeprowadzić prowokacje, której celem jest wyjaśnienie zagadki śmierci Węgrzyniaka.

Odc. 24. Islamska żona
Dwaj biznesmeni pochodzenia arabskiego - Hasan i Aziz – prowadzą interesy i mieszkają w Polsce. Chcąc połączyć woje rodziny planują ślub sowich dzieci, jednak Raszid – syn Hasan oraz Amina córka Aziza mają inne plany. Młodzi nie godzą się na to, ponieważ Raszid zakochany jest w Paulinie. Kamal zostaje pobity w nocy, sprawca pobicia pozostawia ślad w postaci rasistowskich napisów na murze.

Odc. 25. Waga ciężka
Trenerzy Rosa i Sylwester prowadzą treningi w sekcji bokserskiej w miejscowym klubie sportowym. Podczas jednego z takich treningów dochodzi do nieszczęśliwego wypadku, którego skutkiem jest śmierć młodego boksera – Łukasza. Policja zaczyna się interesować tą sprawą. Śledztwo doprowadza do skandalicznego odkrycia: w miesicie są organizowane nielegalne walki bokserskie, w których odział biorą młodzi bokserzy.

Odc. 26. Łzy Ewy
Żona lokalnego biznesmena – Klara Romkowska organizuje w parafii loterię. Dochód z niej ma być przeznaczony na wyjazd dzieci na obóz. Klara chcąc dać dobry przykład przekazuje na loterię lalki. Podczas losowania jedna z lalek trfia do Doroty – znajomej Natalii. Niestety wkrótce po losowaniu Dorota zostaje zaatakowana w swoim mieszkaniu przez nieznanego sprawcę. Jej stan jest bardzo poważny. Ojciec Matusz rozpoczyna intensywne poszukiwania mające na celu wykrycie sprawcy.

Odc. 27. Spowiedź
Olek jest właścicielem fabryki dziewiarskiej. Jedna z pracownic – Paulina robi w fabryce karierę, jednocześnie będąc narzeczoną właściciela. Przed przystąpieniem do sakramentu małżeństwa Paulina idzie do spowiedzi do Ojca Matusza. Wyjawia mu wówczas swoje dylematy związane z zamążpójściem. Jakiś czas później zostaje ona znaleziona martwa na podłodze. Jedyną osobą, która mogła widzieć sprawcę jest Natalia wiec automatycznie staje się ona głównym świadkiem policji.

Odc. 28. Sekrety klasztoru
Ojciec Mateusz chcąc się wyciszyć i wyjeżdża na dni skupienia do klasztoru cystersów. Los sprawia, że w tym samym czasie zostają znalezione zwłoki niejakiego Korycińskiego, który podobnie jak o. Mateusz przyjechał na dni skupienia. Zwłoki znajduje nowicjusz Fabian. Okazuję się, że Koryciński został zamordowany, rozpoczyna się śledztwo.

Odc. 29. Egzamin
Ojciec Mateusz w zostaje wykładowcą na miejscowej uczelni wyższej. Obejmuje to stanowisko, ponieważ jeden z asystentów zostaje zamordowany. Ksiądz rozpoczyna śledztwo. Wkrótce do Ojca Mateusza zgłasza się studentka, dziewczyna podejrzanego o morderstwo chłopaka. Razem przygotowują prowokacje, która ma na celu wykrycie prawdziwego sprawcy.

Odc. 30. Miłość Natalii
Jerzy zaczyna adorować Natalię, gosposię Ojca Matusza, efektem zalotów tego jest romans między nimi. Szczęśliwa Natalia porzuca plebanię, pragnie ułożyć sobie nowe życie ze swoim nowym partnerem. Wszystko to dzieje się tak szybko i jest tak idealne, że Ojciec Matusz zaczyna coś podejrzewać, zaczyna się bardziej interesować Jerzym.

<< SEZON 1 | Sezon 2 | SEZON 3 >>

  • Pakiet Boże Narodzenie 2019

    Święta Bożego Narodzenia - Wigilia  w Sandomierzu(24.12.2019 - 26.12.2019)   Pakiet obejmuje następujące świadczenia: 2 noclegi w stylizowanym pokoju Śniadania świąteczne w formie bufetu szwedzkiego (25.12., 26.12., Godz. 08..... Więcej…  
  • Pakiet Sylwester 2019 w Sandomierzu

    Sylwester w Hotelu Sarmata to gwarancja udanej zabawy. Koszt pakietu dla 2 os. już od 1.320 zł w pokoju standard.  Pakiet Sylwester 2019 w Sandomierzu(30.12.2019 —01.01.2020 lub 31.12.2019 - 02.01.2020)   Pakiet obejmuje następu.... Więcej…  
  • Informacja o danych osobowych

    Informacja o danych osobowych 1. Administratorem danych osobowych Gościa jest Euro-Tour Sport & Travel M.M.Tusznio Sp.J. z siedzibą w Sandomierzu, ul. Skłodowskiej 37, 27-600 Sandomierz, NIP 864-000-09-29, zwana dalej „Hotelem”. .... Więcej…  

Zespół Dworski Hotel Sarmata *** ul. Zawichojska 2, 27-600 Sandomierz,tel.: +48 (15) 833 47 00, fax.: +48 (15) 833 47 01, mob.: +48 530 33 47 00 e-mail.: recepcja@hotelsarmata.pl