MOBILE TEST


Pakiet - Sandomierski Region Winiarski

Na Sandomierszczyźnie od XIII wieku z powodzeniem uprawiano winorośl oraz prowadzono ...

Więcej

Pakiet Chwile we Dwoje

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla Par łączącą w sobie elementy romantycznego ...

Więcej

Pakiet Romantyczny Weekend

To wyjątkowa propozycja dla par pragnących spędzić romantyczne chwile sam na sam w ...

Więcej

Pakiet Walentynkowy

Romantyczny, walentynkowy weekend… Przygotowaliśmy romantyczny pakiet pobytowy ...

Więcej

Pakiet Wielkanocny

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy specjalne pakiety na pobyt ...

Więcej

Prev Next

Zaproszenie do składania ofert w ramach konkursu na udzielenie voucherów dla MŚP na zakup usług doradczych w ramach projektu „Popytowy system innowacji – Rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze”


Celem projektu jest rozwój przedsiębiorczości poprzez dostarczenie wysokiej jakości usług doradczych świadczonych przez IOB i uczelnie wyższe przedsiębiorstwom z sektora MŚP w województwie świętokrzyskim.

W projekcie przewidziano zastosowanie popytowego schematu realizacji usług doradczych i przekazanie na ten cel voucherów dla MŚP, którzy wg. zapotrzebowania w swojej firmie i profilu jej działalności sami wybierają pakiet usług doradczych oraz jednostkę, która będzie to w stanie dla nich rzetelnie zrealizować i pobudzić rozwój innowacyjności i konkurencyjności MŚP.

Dla kogo?

Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa działające na terenie województwa świętokrzyskiego będą mogły ubiegać się o voucher na zakup usługi doradczej. W zależności od rodzaju usługi, firmy powinny działać na rynku od co najmniej 6 miesięcy przy wyborze usługi standardowej, lub 12 miesięcy jeśli wsparcie dotyczy usług specjalistycznych.

Lider projektu „Popytowy System Innowacji – rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne usługi doradcze”: Województwo Świętokrzyskie – Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Departament Inwestycji i Rozwoju, Oddział ds. Innowacji i Transferu Wiedzy.

 

Projekt realizowany jest przez Województwo Świętokrzyskie – Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, w ramach 2 Osi Priorytetowej, działanie 2.1 Lepsze warunki do rozwoju MŚP, Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 i jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Urząd Marszałkowski w ramach projektu pełni rolę Operatora Systemu Popytowego.

Informacja o danych osobowych

1. Administratorem danych osobowych Gościa jest Euro-Tour Sport & Travel M.M.Tusznio Sp.J. z siedzibą w Sandomierzu, ul. Skłodowskiej 37, 27-600 Sandomierz, NIP 864-000-09-29, zwana dalej „Hotelem”.

 

2. Dane osobowe Gościa są przetwarzane na podstawie zawartej pomiędzy Gościem a Hotelem umowy o świadczenie usług hotelarskich. Celem przetwarzania danych osobowych jest świadczenie usług hotelarskich lub innych podobnych usług, które na życzenie Gościa są świadczone przez Hotel. Ponadto, dane osobowe Gościa mogą być przetwarzane przez monitoring wizyjny wykorzystywany w Hotelu. Celem stosowania monitoringu wizyjnego jest ochrona Gościa oraz innych osób przebywających na terenie Hotelu lub w jego okolicy.

 

3. W przypadku podania przez Gościa danych osobowych dotyczących preferencji odnośnie pobytu lub realizowanych świadczeń, Hotel może przetwarzać te dane osobowe dla celów poprawy jakości świadczonych przez Hotel usług lub zapewnia komfortu Gościa bądź realizacji dodatkowych świadczeń na rzecz Gościa. Dotyczy to również przetwarzania danych wrażliwych. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych w tym celu jest usprawiedliwiony interes Hotelu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Hotel dokonał oceny wpływu działań podejmowanych w tym celu na prywatności Gościa. Ocena ta doprowadziła Hotel do konkluzji, że przetwarzanie danych osobowych w ramach usprawiedliwionego interesu nie ingeruje zbytnio w prywatność Gościa, ponieważ taki sposób przetwarzania danych osobowych Gościa ma prowadzić do poprawy jakości świadczonych przez Hotel usług, co ma przynieść Gościowi korzyści w postaci lepszego zrozumienia potrzeb Gościa. Dlatego też interesy i prywatność Gościa nie zostaną naruszone.

 

4. Dane osobowe Gościa mogą być również przetwarzane w celu prowadzenia badań satysfakcji Gościa w związku ze świadczonymi przez Hotel usługami. Podstawą prawną do przetwarzania danych osobowych w tym celu jest usprawiedliwiony interes Hotelu (art. 6 ust. 1 lit. f RODO). Hotel dokonał oceny wpływu działań podejmowanych w tym celu na prywatności Gościa. Ocena ta doprowadziła Hotel do konkluzji, że przetwarzanie danych osobowych w ramach usprawiedliwionego interesu nie ingeruje zbytnio w prywatność Gościa, ponieważ taki sposób przetwarzania danych osobowych Gościa ma prowadzić do poprawy jakości świadczonych przez Hotel usług, co ma przynieść Gościowi korzyści w postaci lepszego zrozumienia potrzeb Gościa. Dlatego też interesy i prywatność Gościa nie zostaną naruszone.

 

5. Hotel informuje, że podanie danych osobowych jest wymogiem umownym, jak i ustawowym (przy dokumentowaniu sprzedaży dokonanej na rzecz Gościa fakturą VAT). Brak podania danych osobowych uniemożliwia zawarcie umowy z Hotelem, jak również uniemożliwia wystawienie faktury VAT.

 

6. Hotel informuje, że każdy Gość ma prawo dostępu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania i aktualizacji. Każdy Gość ma również prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu odnośnie przetwarzania oraz do usunięcia danych osobowych, jeżeli zachodzą ku temu podstawy prawne.

 

7. Hotel informuje, że dane osobowe Gościa będą przechowywane przez cały okres świadczenia usługi hotelarskiej na rzecz Gościa, jak również dane będą przechowywane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń, w tym roszczeń podatkowych i cywilnych. Natomiast dane osobowe przetwarzane przez monitoring wizyjny będą przechowywane przez okres 10 dni, chyba że z uwagi na szczególne okoliczności (np. wypadek) zapis z monitoringu będzie musiał być przechowywany dłużej, w tym przez czas ewentualnego postępowania prowadzonego na podstawie przepisów ustawy.

 

8. Hotel informuje, że dane osobowe Gościa mogą być ujawniane następującym kategoriom odbiorców:
a.    Firmom księgowym współpracującym z Hotelem,
b.    Kancelariom prawnym współpracującym z Hotelem,
c.    Firmom ubezpieczeniowym współpracującym z Hotelem,
d.    Firmom informatycznym i firmom zapewniających wsparcie i zarządzanie infrastruktury IT Hotelu,
e.    Firmom kurierskim i pocztowym,
f.    Biurom podróży.

 

9. Hotel informuje o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego nadzorującego sposób przetwarzania danych osobowych.

 

10. W przypadku zarezerwowania noclegu w Hotelu za pośrednictwem biura podróży lub portalu rezerwacyjnego, kategorie danych osobowych Gościa przekazane do Hotelu przez te podmioty mogą obejmować w szczególności imię i nazwisko, datę pobytu, adres e-mail, numer telefonu Gościa. O dokładnym źródle, z którego Hotel pozyskał dane osobowe Gościa można uzyskać informacje w Recepcji.

Z dniem 28.04.2017 weszła w życie Uchwała Rady Miasta Sandomierza w sprawie opłaty miejscowej. Nowy podatek dotyczy wszystkich osób przebywających dłużej niż dobę w celach turystycznych, wypoczynkowych lub szkoleniowych na terenie miasta Sandomierz. Opłata wynosi 2,00 zł za każdą rozpoczętą dobę pobytu.

Dnia 24.04.2015r. o godz. 22.19 został przyjęty na nocleg w naszym hotelu 100-tysięczny gość. Była nim jedna z osób z grupy konferencyhno-szkoleniowej przebywającej w naszym hotelu w dniach 24-26.04.2015r. Organizatorem tej konferencji była firma ubezpieczeniowa z Warszawy. 100-tysięczny klient zagościł w naszych progach w przeddzień 6-rocznicy uruchomienia hotelu, co miało miejsce 30.04.2009r.  Liczba 100 000 gości hotelowych nie obejmuje gości, którzy w okresie 30.04.2009r. - 24.04.2015r. nie korzystali u nas z noclegu, lecz byli u nas jako goście na weselach, komuniach, jubileuszach, obiadach rodzinnych czy też spotkaniach służbowych. Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za wybór naszego hotelu oraz za fakt, iż dzięki temu liczba gości hotelowych z roku na rok rośnie!

Tripadvisor – największa na świecie internetowa witryna turystyczna www.pl.tripadvisor.com ocenia na bieżąco obiekty noclegowe na świecie i w Polsce. W tym rankingu wyjątkowo wysoko od 4 lat plasuje się nasz hotel. W ubiegłym miesiącu został ponownie nagrodzony dyplomem "2014 TRAVELLERS' CHOICE". Kolejny rok jest na I-szym miejscu wśród 11-tu ocenianych hoteli w Sandomierzu i na 2-gim miejscu wśród 50 ocenianych hoteli w województwie świętokrzyskim (bezpośrednio po 5-gwiazdkowym hotelu Odyssey Club Hotel). Z kolei w skali makroregionu Polska Centralna Hotel Sarmata*** znalazł się na 23 miejscu wśród 568 ocenianych hoteli. Wyżej uplasowały się jedynie znane 4- i 5-gwiazdkowe hotele.

 

Od początku lutego b.r. w kolejnych segmentach naszego hotelu instalowana była klimatyzacja. W połowie maja zakończyliśmy już jej montaż we wszystkich pokojach i apartamentach. Czekamy więc na piękną słoneczną wiosnę i lato oraz saharyjskie upały!

Najpiękniejsze arie, duety i sceny z oper i operetek w wykonaniu artystów scen europejskich w Sandpomierzu. 3 stycznia 2015 roku w Sali Widowiskowej Katolickiego Domu Kultury

Serdecznie zapraszamy na koncerty świąteczne pod nazwą "Sandomierska Kolęda", które odbędą się: 28 grudnia br., o godz. 17.00, w Sali Rycerskiej sandomierskiego Zamku oraz 4 stycznia 2015 r. o godz. 17.00 w Centrum Rekreacji MOSiR w Sandomierzu, ul. Portowa 24.

W dniach 08-10.12.2014r. odbywa się w naszym hotelu ogólnopolska konferencja naukowa Instytutu Pamięci Narodowej organizowana przez Biuro Edukacji Publicznej IPN. Biuro działa w skali ogólnopolskiej, koordynując pracę jedenastu Oddziałowych Biur Edukacji Publicznej (OBEP) działających w ramach Oddziałów IPN w następujących miastach: Białymstoku, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu.

 

Właściciele Hotelu Sarmata*** Małgorzata i Mirosław Tusznio uczestniczyli w dniach 27-29.11.2014r. w XXII Międzynarodowych Targach Turystycznych w Warszawie.  Targi odbywały się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul.Marsa 56c. Program imprezy znajdą Państwo na stronie

Winogrona zebrane, nastawy porobione, burzliwa fermentacja zakończona… Czas na prognozy, jak udane będzie tegoroczne wino. By się o tym przekonać, warto odwiedzić Święto Młodego Wina, które odbędzie się 22 listopada od godz. 12.00 na Zamku Królewskim w Sandomierzu. Jest to odpowiedź winiarzy z powiatu sandomierskiego na tradycyjne francuskie beaujolais nouveau.

W dniach 28-29.10.2014 roku w Hotelu Sarmata odbędzie się konferencja organizowana przez Narodowy Instytut Dziedzictwa, przeznaczona dla organizacji pozarządowych, publicznych instytucji kultury oraz jednostek samorządu terytorialnego działających na polu niematerialnego dziedzictwa kulturowego pt. "JAK CHRONIĆ NIEMATERIALNE DZIEDZICTWO KULTUROWE?"

W dnach 26-29.09. w Hotelu Sarmata odbywa się Interdyscyplinarna Akademia Medycyny Praktycznej w której udział weźmie ponad 150 uczestników. Na życzenie organizatora Restauracja Sarmacka obsługuje wyłącznie Gości Hotelu Sarmata oraz Apartamenty Furta Dominikańska. Za utrudnienia przepraszamy.

W dniach 15-20 września w Hotelu Sarmata odbywa się XXVIII edycja Letniej Szkoły Młodych Pedagogów nt. Opowiem wam o swojej pasji: słowem, obrazem, dźwiękiem. W tym roku gospodarzem XXVIII LSMP został ustanowiony Instytut Pedagogiki oraz Wydział Nauk Społecznych KUL. 

W Sandomierzu nad Wisłą uruchomiono baseny nawierzchniowe, które stanowią wspaniałą atrakcję dla rodzin z dziećmi w upalne dni lata. Baseny na Bulwarze im. Marszałka Piłsudskiego zlokalizowane są w odległości 14 min pieszo od Hotelu Sarmata.

Zapraszamy do galerii zdjęć ze zlotu motocyklowego klubu Orzeł oraz banku PKO BP. Zlot odbył się w dniach 13-15.06.2014 i uczestniczyło w nim ponad 100 osób. 

Rabat w wysokości 20% na usługi noclegowe - tylko w ramach nowej oferty Book & Save. Oferta dotyczy rezerwacji na pobyt do 30.03.2014 roku.

Zapisz się na newsletter Hotelu Sarmata i pobierz voucher o wartości 30 zł na noclegi. Można go wykorzystać w dowolnym terminie. Termin ważności vouchera - 31.12.2014 rok! 

11.01.2014 roku (sobota) zapraszamy na karnawałową zabawę Wine Cassino połączoną z degustacją win argentyńskich z regionu Mendoza z winnicy Bodega Vistalba Carlosa Pulenty. 

Już po raz drugi Królewskie Miasto Sandomierz ma przyjemność zaprosić na optymistyczne spotkanie! Od 7 września do 30 października odbędzie się II Festiwal Krzemień Pasiasty – Kamień Optymizmu.

Zapraszamy do udziału w weekendowym plenarze fotograficznym w dniach 13-15.09.2013. Istotą pleneru jest praktyczna nauka fotografii, konfrontacja różnych sposobów widzenia otaczającej nas rzeczywistości w Sandomierzu. Plener poprowadzi Tomasz Myśluk.

Zabawy nigdy dość! Specjalnie dla naszych małych Gości zakupiliśmy wyskokową trampolinę o średnicy 366 cm. Świetna zabawa gwarantowana! 

Zapraszamy na XXIV edycję "Sandomierskie Wieczory Organowe", które odbywać się będą od 10 lipca do 21 sierpnia br.,(środy) o godz.18.30 w Bazylice Katedralnej. 

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Jarmarku Jagiellońskiego i Festynu Rycerskiego, który odbędzie się w dniach 6-7 lipca 2013 r.

W związku z awarią obu linii telefonicznych TPSA / ORANGE prosimy o kontakt z Recepcją pod numerem +48 530 33 47 00 lub 15 832 40 60. Za utrudnienia przepraszamy.

Serdecznie zapraszamy na sandomierską "Noc Muzeów", która odbędzie się 18 maja 2013 roku. Wstęp do wszystkich obiektów podczas akcji jest nieodpłatny.

Serdecznie zapraszamy naszych klientów indywidualnych i kontrahentów, firmy szkoleniowe, organizatorów konferencji oraz wszystkich sympatyków Sandomierza na XVIII Targi Turystyki i Wypoczynku w Warszawie w dniach 19-21.04.2013r.

Wszystkich posiadaczy smartfonów na systemie Android zapraszamy do korzystania z jedynego w Polsce - Przewodnika GPS po Sandomierzu! Aplikacja jest bezpłatna! Pobierz już dziś i samodzielnie zwiedzaj Sandomierz!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Hotelem Sarmata w trakcie "XIX Międzynarodowych Targów Turystyki, Sprzętu Turystycznego, Żeglarskiego i Sportowego GLOB 2013", które odbędą w Katowicach w terminie 22-24 marca 2013.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z siódmej edycji  "Spotkania z Winem", którego tematem były wina regionalne produkowane w Winnicy Sandomierskiej w Górach Wysokich.

Tylko w styczniu 2013 oferujemy wszystkim naszym klientom apartamenty 2-pokojowe (45m2) na parterze XIX-wiecznego dworku w cenie pokoju 2-osobowego lux w naszym hotelu. 

Z okazji święta Trzech Króli (04-06.01.2013) przygotowaliśmy dla Państwa specjalną ofertę weekendową. Noclegi z 20% rabatem.

W najnowszym numerze 10/2012 miesięcznik Forbes ponownie rekomenduje hotele i restauracje, które warto odwiedzieć w Polsce. W elitarnym gronie rekomendowanych obiektów znalazł się również Hotel Sarmata - jako jedyny hotel z województwa świętokrzyskiego. Dziękujemy za tak prestiżowe wyróżnienie.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z szóstego już w tym roku "Spotkania z Winem", którego tematem były wina austriackie, winifikowane pod Wiedniem. Ich importerem i dystrybutorem na rynku polskim jest m.in. sandomierska firma "Grosvin" Pani Grażyny Osypiuk. 

Serdecznie zapraszamy na degustację win austriackich prowadzone przez Wolganga Eitler'a, właściciela winnicy Tazerhaus, położonej 20 km od Wiednia. Termin: 17.11.2012 r. (sobota),godz. 20.00, Winiarnia Hotelu Sarmata.

Dla Gości Hotelu Sarmata uruchomiliśmy dedykowane szybkie łącze internetowe o prędkości 40Mb/4Mb.

 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć z piątego już w tym roku "Spotkania z Winem", którego tematem były wina niemieckie. Ich importerem i dystrybutorem na rynku polskim jest m.in. sandomierska firma "Grosvin" Pani Grażyny Osypiuk. 

 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania z Panem Giovannim Scacciaferro, właścicielem winnicy Le Terre del Gattopardo na Sycylii. Spotkanie miało miejsce dnia 10.08.2012r. od godz. 20.00 w winiarni hotelu Sarmata. Degustacja obejmowała cztery rodzaje win sycylijskich, dwa rodzaje oliwy z oliwek klasy "extra virgin" uzupełnionych uroczystą 4-daniową kolacją. Importerem i dystrybutorem w/w win na rynek polski jest firma "Villa Win" z Lublina. 

Serdecznie zapraszamy na piąte "Spotkanie z Winem", którego tematem będą wina niemieckie. Elementem towarzyszacym komentowanej degutacji win będzie mini kurs wiedzy o winie, zasad degustacji, analizy wina i doboru win do potraw. Spotkanie obejmuje degustację pięciu rodzajów win oraz uroczystą 4 daniową kolację. Termin: 15.09.2012 r. (sobora)godz. 20.00, Winiarnia Hotelu Sarmata. Koszt 95 PLN / osobę.

Zespół Dworski Hotel Sarmata*** w Sandomierzu dołączył do zaszczytnego grona 167 laureatów prestiżowego projektu „Złoty Standard w Obsłudze Klienta − wdrażanie innowacji i dyfuzja dobrych praktyk w hotelarstwie i gastronomii”.

Jesteśmy dumni z faktu, iż na początku sierpnia w Hotelu Sarmata odbyła się uroczystość weselna Bartosza Mikosa, olimpijczyka z Sydney.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z charyzmatycznym Giovannim Scacciaferro, właścicielem winnicy Le Terre del Gattopardo. Deguatacja czterech win, dwóch oliw oraz uroczysta 4 daniowa kolacja. Termin: 10.08.2012 r. (piątek), godz. 20.00, Winiarnia Hotelu Sarmata.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Paolo Gagliardo - właścicielem winnicy położonej w Piemoncie, północno-zachodnich Włoszech, producenta win marki Barollo i Nebbiolo. Termin: 09.07.2012 r. (poniedziałek), godz. 20.00

Dla naszych Gości rozbudowaliśmy system telewizji hotelowej. Obecnie w Zespole Dworskim Hotel Sarmata*** do dyspozycji gości mamy łącznie 30 kanałów telewizyjnych, w tym 14 kanałów w jakości cyfrowej DVB-T i 16 kanałów satelitarnych.

Zapraszamy na Dni Sandomierza w dniach 23.06 - 24.06.2012 roku. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie zespół BRACIA.

Zachęcamy do rezerwacji za pośrednictwem modułu rezerwacji on-line. Gwarantowane 10% rabatu. Oferta ważna do końca 30 czerwca 2012.

 

Hotel Sarmata z dumą informuje, iż zdobył prestiżową nagrodę przyznawaną przez portal Tripadvisor „2012 Certyfikat Excellence Award” przyznawaną przez międzynarodowy portal Tripadvisor.com

 Hotel Sarmata z dumą informuje, iż rozpoczął obsługę amerykańskich grup rowerzystów, którzy zwiedzają Polskę, a w szczególności okolice Sandomierza, zwane „małą Toskanią”. 

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Davidem Nieuwoudt - właścicielem winnicy Cederberg, położonej Republice Południowej Afryki. Termin: 30.05.2012 r. (środa), godz. 20.00, Winiarnia Hotelu Sarmata.

W dniu 19.04. w winiarni Hotelu Sarmata odbyło się spotkanie z Damienem Sohlerem - właścicielem winnicy Frey-Sohler, położonej Alzacji w  ramac cyklu "Spotkania z Winem". Zapraszamy do galerii zdjęć.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Damienem Sohlerem - właścicielem winnicy Frey-Sohler, położonej Alzacji w dniu 19.04.2012 rok (czwartek), godz. 19.00 w winiarni Hotelu Sarmata.

Informacja dla uczestników II konferencji "M@py w sieci"

Zapraszamy na wieczór kabaterowy w Sandomierzu. 17 marca o godz. 19.30 w Domu Katolickim. Wystąpią Formacja Chatelet oraz Kabaret Czwarta Fala. Hotel Sarmata jest sponsorem wieczoru kabaretowego.

Choć od dnia uruchomienia Zespołu Dworskiego Hotel Sarmata*** w Sandomierzu nie minęły jeszcze trzy lata przeprowadziliśmy w ostatnich dniach szereg zmian w wystroju dworku i oficyny.

Pragniemy poinformować, iż dla wszystkich posiadaczy kart płatniczych mBanku i MultiBanku przygotowaliśmy specjalną ofertę - 20% rabatu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Dbamy o jakość usług świadczonych dla naszych Gości. Mając na uwadze stałe doskonalenie naszej oferty i najwyższy poziom obsługi poddaliśmy się Audytowi Potrzeb w Obsłudze Klienta, którego celem jest uzyskanie Certyfikatu Złoty Standard w Obsłudze Klienta.

Oferta specjalna na noclegi do dnia 23.12.2011 roku.
Pokoj 1 os. - 150 zł, Pokój 2 os. DBL 195 zł, TWIN 229 zł
ze śniadaniem, parkingiem strzeżonym i WiFi. Zapraszamy do rezerwacji.

Ruszyła 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Wśród nominowanych znaleźli się m.in. Piotr Polk w kategorii aktor oraz "Ojciec Mateusz" w kategorii serial.

Licencjonowany Kubek z logo serialu "Ojciec Mateusz" dostępny w sprzedaży w Hotelu Sarmata. Jest to limitowana edycja 200 kubków wzbogaconych dodatkowo logo Hotelu Sarmata.

W okresie najbliższego weekendu (25-27.11.2011) obniżyliśmy ceny wszystkich pokoi o 20%. Pokój 2-osobowy już od 184 zł. Zapraszamy do Sandomierza.

Zadowoleni klienci to powód do dumy. Z przyjemnością prezentujemy Państwu podziękowania dla Hotelu Sarmata za profesionalną organizację konferencji dla NSG Group.

W dniach 15-16 października b.r. w naszym hotelu odbył się zjazd polskich absolwentów uczelni bułgarskich

Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy o winie. Do wygrania najlepsze wina Cederberg.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z pobytu ekip Mustang Race 2011 w Hotelu Sarmata i Sandomierzu.

2-3 lipca 2011 - Jarmark Jagielloński i Festyn Rycerski 2011 na sandomierskiej Starówce

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z stworzenia filmu reklamowego dla SKOK.  Aktorem grającym w reklamie był Artur Żmijewski, znany również jako serialowy Ojciec Mateusz.  Zdjęcia do reklamy były wykonywane w recepcji Hotelu Sarmata

Ekipa filmowa serialu Ojciec Mateusz po raz kolejny gościła w Hotelu Sarmata. Nasza kamienna winiarnia była miejscem kręcenia romantycznych scen w serialu. Zapraszamy do galerii zdjęć.

W najnowszym numerze 04/2011 z dnia 31.03.2011 roku miesięcznik Forbes rekomenduje hotele i restauracje, które warto odwiedzieć w Polsce. W elitarnym gronie 62 obiektów znalazł się również Zespół Dworski Hotel Sarmata. Dziękujemy za tak prestiżowe wyróżnienie.

W dniu 19 marca 2011 w Sali konferencyjnej Hotelu Sarmata*** odbyła się konferencja Forum Młodych PiS „Młodzi inwestycją w przyszłość”

Wszystkich Motoentuzjastów kultowej amerykańskiej marki z mustangiem na grillu zapraszamy 30 czerwca do Sandmierza.

Zapraszamy na koncerty gwiazd i wieczór kabaretowy: Zagrobelny, Polk i Pod Wyrwigroszem.

Zapraszamy do zapoznania się z galerią zdjęć z Balu Walentynkowego.

Hotel Sarmata oraz Restauracja Sarmacka laureatami plebiscytu Cudne Świętokrzyskie 2010.

 

Po raz kolejny ekipa filmowa serialu "Ojciec Mateusz" gości w Hotelu Sarmata w Sandomierzu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z planu filmowego.

Zapraszamy do oddania głosu na Hotel Sarmata i Restaurację Sarmacką w plebiscycie "Cudne Świętokrzyskie 2010".

Dla wszystkich Gości pragnących spędzić Święto Trzech Króli w Sandomierzu przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na długi weekendowy pobyt. Cena: 549 zł za pokój 2 os. standard.

Realizowany w Sandomierzu serial „Ojciec Mateusz” został nominowany do „Telekamery 2010” – nagroda tygodnika „Tele Tydzień”. Z kolei w kategorii aktor w tym konkursie nominowano popularnego aktora Michała Pielę – odtwórcę roli serialowego aspiranta Nocula.

Zapraszamy do Sandomierza na koncert Piotra Polka. Z tej okazji - specjalne zniżki dla naszych Gości i bilety wstępu - gratis.

Hotel Sarmata zwycięzcą konkursu "Wędrowiec Świętokrzyski"

Pokój 1 os - 169 zł
Pokój 2 os. - 199 zł
Sprawdź dostępność pokoi i rezerwuj online juz dziś!

Pragniemy poinformować, iż w dniach 17.09-23.09 w Hotelu Sarmata będzie gościć ekipa filmowa serialu Ojciec Mateusz.

"Jeśli wino jest sztuką, to mamy jej najlepszą kolekcję w Regionie"

Wygraj jedno z dwóch zaproszeń na romantyczny weekend w Hotelu Sarmata. Konkurs tylko dla słuchaczy i klubowiczów RMF Classic.

Hotel Sarmata w cyklu TVN Warszawa "2 dni wolnego".  Zapraszamy do obejrzenia relacji z pobytu Witolda Odrobiny.

Sandomierski mead - newest regional product of Sandomierz. Avaible in Hotel Sarmata***

Burmistrz Sandomierza apeluje o pomoc finansową dla powodzian.

Nic tak, nie podkreśla walorów smakowych podanego dania, jak wyborne wino.
Przedstawiamy listę win oferowaną przez Hotel Sarmata we współpracy z firmą Wineria.

Ekipa filmowa serialu "Ojciec Mateusz" gości w Hotelu Sarmata

 Walentynki 2010 oraz Balem Przyjaciół - Galeria

Wino Veritas – innowacyjna inicjatywa winiarni Hotelu Sarmata w Sandomierzu i firmy Wineria – eksperta w dziedzinie win.

Uroczyste otwarcie Hotelu Sarmata - 1.XII.2009 r. Galeria zdjęć.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym menu Restauracji Sarmacka!

 

Hotel Sarmata dołączył do Stowarzyszenia Hotele Historyczne w Polsce oraz grupy Historic Hotels of Europe.

alt  alt

Hotel Sarmata dołączył do grona partnerów Pascal Travel Club. Posiadaczom karty członkowskiej udzielamy 10% rabatu na usługi noclegowe.

Tytuł Championa Roku 2009 dla Hotelu Sarmata.

Zapraszamy serdecznie do ogródka letniego, gdzie w cieniu drzew w kameralnej atmosferze, skosztują Państwo wykwitnych dań regionalnej kuchni, wędzonej rybki oraz rozmaitych dań z grilla.

"Z pomocą Ojca Mateusza" - Hotelarz - Nr 04/2009

"Raport specjalny - Usługi dla MŚP" w majowym numerze Magazynu Forbes (05/2009).

Uprzejmie informujemy, iż otwarcie Zabytkowego Zespołu Dworskiego Hotel Sarmata*** planowane jest na 1.05.2009.

Nowy polski serial telewizyjny „Ojciec Mateusz” zrealizowany w oparciu o kultowy włoski format „Don Matteo”. Sceny plenerowane kręcone są w Sandomierzu i okolicach. W roli Ojca Mateusza występuje Artur Żmijewski.

  • Pakiet Walentynkowy

    Romantyczny, walentynkowy weekend… Przygotowaliśmy romantyczny pakiet pobytowy dla zakochanych par, które ten najgorętszy z zimowych wieczorów pragną spędzić w kameralnych, eleganckich wnętrzach utrzymanych w duchu sarmack.... Więcej…  
  • Vouchery SPINNO

    Zaproszenie do składania ofert w ramach konkursu na udzielenie voucherów dla MŚP na zakup usług doradczych w ramach projektu „Popytowy system innowacji – Rozwój MŚP w regionie świętokrzyskim poprzez profesjonalne .... Więcej…  
  • Pakiet Wielkanocny

    Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych przygotowaliśmy specjalne pakiety na pobyt w Zespole Dworskim Hotel Sarmata w terminie od 11.04.2020 do 13.04.2020. Hotel Sarmata oferuje swoim Gościom idealne położenie względem Rynku Sta.... Więcej…  

Zespół Dworski Hotel Sarmata *** ul. Zawichojska 2, 27-600 Sandomierz,tel.: +48 (15) 833 47 00, fax.: +48 (15) 833 47 01, mob.: +48 530 33 47 00 e-mail.: recepcja@hotelsarmata.pl